تامین مهندس

تامین مهندس

تامین مهندس به چهار صورت ذیل صورت می گیرد که به ترتیب توضیح داده می شود و شما متقاضی گرامی چه مهندسی که متقاضی اجاره مدرک خودش است چه شرکت یا پیمانکار یا مشاوری که قصد خرید مهندس را دارد می توانند با مجموعه هما تماس بگیرند.

۳۳ ۴۸ ۶۶ ۸۸ – ۰۲۱ تهران

۷۰ ۳۳ ۲۰ ۳۲- ۰۲۶ کرج

۴۷۵ ۰ ۰۵۷ – ۰۹۱۲

تامین مهندس بی رتبه

در سامانه ساجات یعنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باید اسکن مدارکی رعایت شود دقت کنید جهت اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در هر پایه و رشته باید افرادی را معرفی کرد که به آنها مهندس امتیاز آور گفته می شود. حال در بعضی استان ها متولی صدور گواهی تشخیص صلاحیت یا همان اخذ رتبه مهندس با سابقه در شرکت ها بی رتبه نیز قابل استفاده است و به آنها مهندس بی رتبه گفته می شود. اولین نوع تامین مهندس است.

 تامین مهندس رتبه دار

برای رتبه بندی شرکت چه پیمانکار و مشاور همه به دنبال مهندس امتیاز آور هستند تا بتوانند امتیاز لازم را کسب نمایند. بشتر مراکز سازمان مدیریت در استان ها تاکید بر مهندسینی دارند که سابقه بیمه ای آنها در شرکت های رتبه دار باشد که به اصطلاح مهندس رتبه دار نامیده می شوند. این هم یکی از انواع مهندس برای اخذ گرید است

 مهندس ۳ سال سابقه

با یک مثال ساده توضیحاتی را ارائه میکنیم. بطور مثال برای اخذ گرید در پایه ۵ پیمانکاری رشته های ابنیه و تاسیسات اگر بخواهیم اقدام کنیم ابتدا ۱ مهندس ۳ سه سال سابقه در شرکت با رتبه ابنیه یا بی رتبه ابنیه و ۱ مهندس ۳ سه سال سابقه دیگر با رتبه تاسیسات یا مکانیک نیازمندیم. زمینه یا مرتبط این دو رشته درخواستی با هم درست می شوند و رتبه ۵ در رشته های ابنیه و تاسیسات را اخذ میکنید. برای رتبه بندی و تامین مهندس با مجموعه هما تماس بگیرید.

 مهندس ۷ سال سابقه

اگر بخواهید رتبه تک رشته را در پایه ۵ اخذ نمایید ۱ مهندس با ۷ سال سابقه در شرکت رتبه دار یا بی رتبه نیاز شما جهت اخذ رتبه در یک رشته ای و در پایه ۵ برطرف می نماید. با وجود این شخص امتیاز مورد نیاز جهت رتبه بندی پیمانکاری را دارید و شما می توانید او را در شرکت پیمانکاری خود جهت گرید شرکت داشته باشید. برای تامین مهندس ۷سال امتیاز آور با موسسه هما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


مشاوره های تخصصی در زمینه اخذ رتبه، ارتقا رتبه یا خرید شرکت رتبه دار
باید اعلام کنیم که خدمات رتبه بندی شرکت ها در مجموعه به چند دسته تقسیم می شوند که برای توضیحات بیشتر شما دوستان عزیز می توانید به بخش های مرتبط در سایت رفته و اطلاعات خود را در خصوص رتبه بندی و اخذرتبه بیشتر کنید. خدمات رتبه بندی و تغییرات شرکت های پیمانکاری و مشاور شامل موارد ذیل می باشد: اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی اخذ کارت پیمانکاری شهرداری اخذ گذر واژه ساجات ثبت اطلاعات در ساجات البته موارد فوق تنها خدماتی نیستند که به مشتریان ارائه می دهیم.
دیگر پتانسیل ها و توانایی های گروه تخصصی مستر گرید شامل موارد تخصصی تر در حوزه اخذرتبه و اخذ رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری و مشاور می باشد. تامین مهندس رتبه بندی خرید شرکت رتبه دار در ایران اخذ و ارتقا رتبه اخذ رتبه بندی مشاور و اینها نمونه ای از سابقه درخشان و کم نظیر در حوزه خدمات رتبه بندی شرکت ها در ایران است که با تلاش و زحمت فراوان به دست آمده است و به شما دوستان کارشناسان پیمانکاران مشاوران و مهندسین عزیز توصیه می نمایم که از اطلاعات و مقالات این سایت بهره مند شوید.